Pradinis » Kompanija »

Komanda

Vadovybė
Saulius Petravičius

Saulius Petravičius

Generalinis direktorius

Kazino vadovai
Aleksandr Avin

Aleksandr Avin

Kazino operacijų vadovas

Andrius Ivaška

Andrius Ivaška

"Olympic Casino Lietuva" Lošimo namų vadovas

Reda Baguckienė

Reda Baguckienė

"Olympic Casino Savanoriai", "Olympic Casino Donelaičio" lošimo namų vadovė

Marijus Grigonis

Marijus Grigonis

Klubinio pokerio vadovas

Rasa Augulytė

Lošimo automatų salonų vadovė

Kristina Okuneva

Kristina Okuneva

"Olympic Casino Stotis", "Olympic Casino Gedimino" lošimo namų vadovė

Kristina Vasiliauskienė

Kristina Vasiliauskienė

"Olympic Casino Panevėžys", "Olympic Casino Šiauliai" lošimo namų vadovė

Marija Manuilovienė

"Olympic Casino Akropolis" lošimo namų vadovė

Lažybų ir nuotolinių lošimų padalinys

Valdas Babravičius

Prekės ženklo vadovas

Mindaugas Bolys

Elektroninės rinkodaros vadybininkas

Rinkodara ir pardavimai
Žana Bedrova

Žana Bedrova

Ryšių su klientais vadybininkė

Ramūnas Taurinskas

Ramūnas Taurinskas

Rinkodaros projektų vadybininkas

Vytautas Romeika

Rinkodaros ir pardavimų skyriaus vadovas

Teisė ir kokybė
Kristina Mockutė

Kristina Mockutė

Teisės ir kokybės specialistė

Finansai

Danguolė Karlonienė

Vyr. finansininkė

Liudmila Draugelė

Liudmila Draugelė

Buhalterė

Gražina Ravdo

Gražina Ravdo

Buhalterė

Galina Simčenko

Galina Simčenko

Buhalterė

Gintarė Tunevičienė

Gintarė Tunevičienė

Buhalterė

Irena Stasiukevič

Darbo užmokesčio apskaitos grupės vadovė

Rasa Šileikienė

Rasa Šileikienė

Darbo užmokesčio apskaitos specialistė

Julija Galinienė

Buhalterė

Personalas
Vida Baradinskienė

Vida Baradinskienė

Personalo specialistė

Evelina Palevičienė

Evelina Palevičienė

Personalo specialistė

Danguolė Ilgevičienė

Danguolė Ilgevičienė

Personalo specialistė

Jolanta Lapeikė

Biuro administratorė

Ilona Bolšaitienė

Personalo vadovė

Katažyna Mackevič

Personalo vadybininkė

IT ir lošimo įranga
Andrius Malūkas

Andrius Malūkas

Skyriaus vadovas

Gytis Gudelis Gudelevičius

Gytis Gudelis Gudelevičius

Vyr. IT specialistas

Tomas Baltušis

Tomas Baltušis

IT specialistas

Dmitrij Agafonov

Dmitrij Agafonov

Vyr. LĮP technikas

Mantas Ragauskas

Mantas Ragauskas

IT specialistas

Laimis Žagelis

Laimis Žagelis

Lošimo įrangos specialistas

Saugumas
Andrej Lipa

Andrej Lipa

Saugos vadovas

Stebėjimas
Ramūnas Baltuškonis

Ramūnas Baltuškonis

Stebėjimo tarnybos vadovas

Irmantas Bukinas

Irmantas Bukinas

Stebėjimo tarnybos vadovo pavaduotojas

Barai
Arūnas Rinkevičius

Arūnas Rinkevičius

Barų operacijų koordinatorius

Projektai
Vidmantas Malinauskas

Vidmantas Malinauskas

Techninės priežiūros vadovas

Arūnas Kasperavičius

Arūnas Kasperavičius

Technikas